Jan Odvárka - Ubušínek

Akvarel, 30x45 cm, Signováno vpravo dole Ubušínek Rám, sklo.

Nejdelší strana: 58 cm

o autorovi: 1943
Malíř, grafik, řezbář. Studoval na Střední škole uměleckého průmyslu. Jako výtvarný autodidakt se věnoval řezbářství, grafice a keramice, pracoval se železem i mědí. Nyní používá techniky olejomalby a akvarelu. Patří mezi nejvýraznější současné malíře Vysočiny.

126501. Ubušínek
Dražba ukončena:20.10.2024 20:27:35
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč