Jan Odvárka - U rybníka

Akvarel, 34x50 cm. Signováno vlevo dole Odvárka. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 65 cm

o autorovi: 1943 - 2025
Malíř, grafik, řezbář. Studoval na Střední škole uměleckého průmyslu. Jako výtvarný autodidakt se věnoval řezbářství, grafice a keramice, pracoval se železem i mědí. Nyní používá techniky olejomalby a akvarelu. Patří mezi nejvýraznější současné malíře Vysočiny.

154248. U rybníka
Zbývá:27 dnů, 18 hodin
Konec dražby:26.02.2026 21:06:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 30.01.2026 0:10:20 11157