Jan Odvárka - Předjaří na Vysočině

Tempera, 19x49 cm. Signováno vpravo dole Odvárka. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1943
Malíř, grafik, řezbář. Studoval na Střední škole uměleckého průmyslu. Jako výtvarný autodidakt se věnoval řezbářství, grafice a keramice, pracoval se železem i mědí. Nyní používá techniky olejomalby a akvarelu. Patří mezi nejvýraznější současné malíře Vysočiny.

74005. Předjaří na Vysočině
Dražba ukončena:27.02.2022 20:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč