Jan Odvárka - Podzimní krajina

Akvarel, 38x55 cm. Signováno vpravo dole Odvárka. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 68 cm

o autorovi: 1943
Malíř, grafik, řezbář. Studoval na Střední škole uměleckého průmyslu. Jako výtvarný autodidakt se věnoval řezbářství, grafice a keramice, pracoval se železem i mědí. Nyní používá techniky olejomalby a akvarelu. Patří mezi nejvýraznější současné malíře Vysočiny.

85866. Podzimní krajina
Dražba ukončena:23.10.2022 20:20:07
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč