Jan Odvárka - Na Vysočině

Akvarel, 37x53 cm. Signováno vpravo dole Odvárka. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 77 cm

o autorovi: 1943
Malíř, grafik, řezbář. Studoval na Střední škole uměleckého průmyslu. Jako výtvarný autodidakt se věnoval řezbářství, grafice a keramice, pracoval se železem i mědí. Nyní používá techniky olejomalby a akvarelu. Patří mezi nejvýraznější současné malíře Vysočiny.

98853. Na Vysočině
Dražba ukončena:16.07.2023 20:18:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč