Jan Odvárka - Na vsi

Tempera, 40x62 cm. Signováno vpravo dole Odvárka 81. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1943
Malíř, grafik, řezbář. Studoval na Střední škole uměleckého průmyslu. Jako výtvarný autodidakt se věnoval řezbářství, grafice a keramice, pracoval se železem i mědí. Nyní používá techniky olejomalby a akvarelu. Patří mezi nejvýraznější současné malíře Vysočiny.

77248. Na vsi
Dražba ukončena:25.05.2022 22:13:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč