Jan Odvárka - Na Moravské Svratce

Akvarel, 31x69 cm. Signováno vpravo dole Odvárka 81. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 89 cm

o autorovi: 1943
Malíř, grafik, řezbář. Studoval na Střední škole uměleckého průmyslu. Jako výtvarný autodidakt se věnoval řezbářství, grafice a keramice, pracoval se železem i mědí. Nyní používá techniky olejomalby a akvarelu. Patří mezi nejvýraznější současné malíře Vysočiny.

108068. Na Moravské Svratce
Dražba ukončena:27.12.2023 22:07:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč