Jan Odvárka - Krajina

Akvarel, 30x43 cm. Signováno vpravo dole Odvárka. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 57 cm

o autorovi: 1943
Malíř, grafik, řezbář. Studoval na Střední škole uměleckého průmyslu. Jako výtvarný autodidakt se věnoval řezbářství, grafice a keramice, pracoval se železem i mědí. Nyní používá techniky olejomalby a akvarelu. Patří mezi nejvýraznější současné malíře Vysočiny.

111806. Krajina
Dražba ukončena:11.02.2024 20:44:25
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč