Jan Odvárka - Jarní tání

Kombinovaná technika, 30x40 cm. Signováno vpravo dole Odvárka. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 54 cm

o autorovi: 1943
Malíř, grafik, řezbář. Studoval na Střední škole uměleckého průmyslu. Jako výtvarný autodidakt se věnoval řezbářství, grafice a keramice, pracoval se železem i mědí. Nyní používá techniky olejomalby a akvarelu. Patří mezi nejvýraznější současné malíře Vysočiny.

115612. Jarní tání
Dražba ukončena:29.05.2024 20:40:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč