Jan Odvárka - Borovnice - Vysočina

Akvarel, 22x40 cm Signováno vpravo dole Odvárka. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 56 cm

o autorovi: 1943
Malíř, grafik, řezbář. Studoval na Střední škole uměleckého průmyslu. Jako výtvarný autodidakt se věnoval řezbářství, grafice a keramice, pracoval se železem i mědí. Nyní používá techniky olejomalby a akvarelu. Patří mezi nejvýraznější současné malíře Vysočiny.

111512. Borovnice - Vysočina
Zbývá:4 dnů, 6 hodin
Konec dražby:29.02.2024 20:21:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:4 600 Kč