Jan Nowopacký - U řeky

Kresba, 21x27 cm. Signováno vpravo dole Jan Nowopacký. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám i papír mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 44 cm

o autorovi: 1821 - 1908

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč

84201. U řeky
Dražba ukončena:12.10.2022 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč