Jan Nowopacký - U řeky

Signováno vpravo dole Jan Nowopacký. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám i papír mírně poškozeny.

o autorovi: 1821 - 1908

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč

84201. U řeky
Zbývá:9 dnů, 18 hodin
Konec dražby:12.10.2022 20:04:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:600 Kč

600 Kč limit (28.09.2022 19:04:20) 7237
500 Kč 16.09.2022 11:21:54 1018