Jan Nowopacký - Klášter

Kombinovaná technika na papíře, 21x30 cm. Signováno vpravo dole Jan Nowopacký. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Zezadu přípis a štítek.

o autorovi: 1821 - 1908

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
94879. Klášter
Dražba ukončena:01.06.2023 21:47:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč