Jan Nowopacký - Karlštejn

Olej na kartonu, 50x74 cm. Signováno vpravo dole Nowopacký 02. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1821 - 1908

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem doporučujeme
71674. Karlštejn
Dražba ukončena:26.01.2022 23:01:14
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:8 500 Kč