Jan Nowopacký - Andílci

Kresba, 12x13 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Papír poškozen. Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 24 cm

o autorovi: 1821 - 1908

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč

97691. Andílci
Dražba ukončena:18.06.2023 20:53:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 17.06.2023 21:30:26 13222