Jan Nowopacký

38938. Kořeny

popis: Akvarel. 27x20 cm. Signováno vpravo dole Jan Novopacký. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1821 - 1908
Narozen v Nechanicích. Malovat se učil nejprve u vídeňského prof. F. Schrotzberga. Poté studoval AVU ve Vídni u prof. Gselhofera. Cesty podnikl do Alp, Tyrol a Štýrska. Věnoval se hlavně krajinomalbě a grafice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč

dražba ukončena: 12.12.2019 21:26:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 30.11.2019 9:52:41 831