Jan Němeček - Květinové zátiší

Olej na kartonu, 54x72 cm, signováno vpravo dole, datováno 41, rám.

Pozn.: Rám značně poškozen.

1337. Květinové zátiší
Dražba ukončena:24.09.2014 20:07:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč