Jan Najmr

59744. U naftové věže

popis: Olej na kartonu, 30x40 cm. Signováno vpravo dole Najmr 54. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 18 dnů, 16 hodin

konec dražby: 26.05.2021 19:10:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen