Ján Mudroch - Kytice ve váze

Olej na papíře, 31x21 cm. Signováno vlevo dole Mudroch. Rám, sklo.

Pozn.: Zezadu přípis

Nejdelší strana: 43 cm

o autorovi: 1909 - 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 964 000 Kč.

152446. Kytice ve váze
Dražba ukončena:28.01.2026 21:54:55
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč