Olej na plátně, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Jan Mudrák. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 65 cm
o autorovi: 1923-1970 Slovenský incitní malíř. Považovaný za jednoho z nejlepších malířů Tater.