Ján Mudrák - Tatry

Olej na plátně, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Jan Mudrák. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 65 cm

o autorovi: 1923-1970
Slovenský incitní malíř. Považovaný za jednoho z nejlepších malířů Tater.

Ján Mudrák
72944. Tatry
Dražba ukončena:24.02.2022 20:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč