Olej na překližce, 17x27 cm. Signováno vpravo dole Medek. Rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen, malba poškozena.
o autorovi: Narodil se roku 1874 v obci Branišov-Zvíkov u Vimperka. Ve své tvorbě se věnoval převážně krajinomalbě, ale náměty čerpal rovněž ze života na venkově, kdy zobrazoval polní práce, ale i bažanty a tetřevy.