Jan Maria Wagner - Město

Olej na sololitu, 42x34 cm. Signováno vpravo dole Wagner Maria. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1927 – 1973
Grafik, malíř. Studoval na AVU u O. Nejedlého a M. Holého. Studoval po 2. světové válce a vystavoval v Praze se SVU Aleš.

vydraženo top
80143. Město
Dražba ukončena:26.06.2022 20:20:54
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč