Olej na sololitu, 42x34 cm. Signováno vpravo dole Wagner Maria. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 46 cm
o autorovi: 1927 – 1973
Grafik, malíř. Studoval na AVU u O. Nejedlého a M. Holého. Studoval po 2. světové válce a vystavoval v Praze se SVU Aleš.