Jan Malý - Venkovský dvůr

Akvarel na papíře, 20x32 cm. Nesignováno Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Zezadu pozůstalostní razítko

Nejdelší strana: 46 cm

o autorovi: 1898-1954
Narozen v Praze. Studoval pražskou AVU u prof. Bukovace a Pirnera. V jeho tvorbě převládaly náměty z Domažlicka.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč

150892. Venkovský dvůr
Dražba ukončena:10.12.2025 22:04:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč

3 100 Kč 10.12.2025 18:49:49 724
3 000 Kč 07.12.2025 15:25:47 264