Jan Malý - Portrét ženy

Olej na kartonu, 51x36 cm, nesignoáno, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu pozůstalostní razítko - Jan Malý, Praha 1939.

o autorovi: 1898-1954
Narozen v Praze. Studoval pražskou AVU u prof. Bukovace a Pirnera. V jeho tvorbě převládaly náměty z Domažlicka.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč

10727. Portrét ženy
Dražba ukončena:01.06.2017 18:51:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 100 Kč