Jan Malý - Portrét mladíka

Olej na kartonu, 34x26 cm. Signováno vpravo dole Malý. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu razítko z pozůstalosti.

o autorovi: 1898-1954
Narozen v Praze. Studoval pražskou AVU u prof. Bukovace a Pirnera. V jeho tvorbě převládaly náměty z Domažlicka.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč

72124. Portrét mladíka
Dražba ukončena:16.01.2022 20:33:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč