Litografie, 47x67 cm. Signováno tužkou vpravo dole Jan Mácha 57. Rám, pasparta, sklo.
Nejdelší strana: 92 cm
o autorovi: 1926-1984
Malíř, grafik. V letech 1943-1945 studoval Státní grafickou školu v Praze u profesora Františka Nachtigala a poté 1945-1949 Akademii výtvarných umění v Praze u profesora Vladimíra Silovského. Věnoval se malbě, užité grafice a knižní ilustraci.