Jan Mácha - Letadlo

Kombinovaná technika, 41x58 cm. Signováno vpravo dole Jan Mácha 11. X. 61. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1926-1984
Malíř, grafik. V letech 1943-1945 studoval Státní grafickou školu v Praze u profesora Františka Nachtigala a poté 1945-1949 Akademii výtvarných umění v Praze u profesora Vladimíra Silovského. Věnoval se malbě, užité grafice a knižní ilustraci.

60037. Letadlo
Dražba ukončena:27.05.2021 20:41:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč