Jan Mácha

8129. Kampa

popis: Litografie, 50x63 cm, signováno vpravo dole Jan Mácha 74, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: Malíř, grafik. V letech 1943-1945 studoval Státní grafickou školu v Praze u profesora Františka Nachtigala a poté 1945-1949 Akademii výtvarných umění v Praze u profesora Vladimíra Silovského.

dražba ukončena: 22.02.2017 20:13:00

vyvolávací cena: 300 Kč

vydraženo za: 400 Kč