Jan Lauko Skorka

60790. Obecná škola

popis: Olej na plátně, 60x70 cm. Signováno vpravo dole Jan Lauko Skorka 2020. Nerámováno.

o autorovi: 1966
Narodil se v Levicích v tehdejším Československu. Ve své tvorbě se věnuje malbě, kresbě, grafikám i tvorbě soch. Absolvoval nespočet výstav jak v Čechách, kde žije, tak na Slovensku a ve světě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

dražba ukončena: 30.06.2021 21:04:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 8 500 Kč