Jan Skorka Lauko - Krajkářky

Olej na plátně, 60x70 cm. Signováno vlevo dole Jan Skorka Lauko. Datováno vpravo dole 2021. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

72836. Krajkářky
Dražba ukončena:23.02.2022 21:43:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč