Kresby, Nesignovány, volné listy.
Pozn.: Pozůstalostní razítka. Papír poškozen.
o autorovi: *1. srpna 1870, Praha– + 18. října 1946, Praha. Sochař a malíř období secese, naturalismu a realismu, zakladatel moderního českého sochařství. Studoval v Reynierově kreslířské škole a sochařství soukromě u Tomáše Seidana a Bohuslava Schnircha. Zprvu byl ovlivněn J.V. Myslbekem, později Augustem Rodinem. Věnoval se monumentální i komorní plastice. Rád pracoval na sochařské výzdobě architektury.