Jan Kutálek - Veselý dráček

Nejdelší strana: 22 cm

Glazovaná keramika, výška 22 cm. Značeno vespod.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1917 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč

76427. Veselý dráček
Dražba ukončena:11.05.2022 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 800 Kč