Jan Kutálek - Svatba Broučka a Berušky

Keramika, 27x19 cm. Nesignováno. Vzadu autorský štítek.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1917 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč

70881. Svatba Broučka a Berušky
Dražba ukončena:13.01.2022 22:55:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč