Jan Kutálek - Stropní svítidla

Keramika, celková výška 52 cm. Nesignováno.

Pozn.: Malba poškozena. Z malokarpatské (šumické) vinárny, Mikulanská ulice.

o autorovi: 1917 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč

37983. Stropní svítidla
Dražba ukončena:27.11.2019 22:01:25
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč