Jan Kutálek - Pipi s mickou

Nejdelší strana: 31 cm

Glazovaná keramika, výška 31 cm. Značeno vespod.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1917 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč

76637. Pipi s mickou
Dražba ukončena:12.05.2022 20:34:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč