Jan Kutálek - Muzikanti

Keramika, rozměr 15x15 cm. Značeno Kutálek.

Pozn.: Mírně poškozeno. Otvor na zavěšení.

o autorovi: 1917 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč

305545. Muzikanti
Dražba ukončena:13.07.2020 20:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč