Jan Kutálek - Mudrc

Keramika,

Keramika, výška 36 cm. Signováno za hlavou Kutálek.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1917 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč

93266. Mudrc
Dražba ukončena:27.04.2023 22:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč