Jan Kutálek - Miska s čertem

Keramika, délka 23 cm, signováno vespod Kutálek.

Pozn. Mírně poškozeno, možno pověsit.

o autorovi: 1917 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč

17946. Miska s čertem
Dražba ukončena:11.04.2018 21:48:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč