Jan Kutálek - Krojovaný pár

Keramika, celková výška: 26 cm. Nesignováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1917 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč

80084. Krojovaný pár
Zbývá:11 dnů, 10 hodin
Konec dražby:13.07.2022 20:38:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:500 Kč

500 Kč 29.06.2022 17:26:50 659