Jan Kutálek - Konvolut 4 předmětů

Keramika, průměr talíře 29 cm, výška nejvyšší sochy 24 cm. Neznačeno. Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1917 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč

84266. Konvolut 4 předmětů
Dražba ukončena:12.10.2022 21:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč