Kombinovaná technika, 36x45 cm. Signováno vpravo dole J. Křížek. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 45 cm
o autorovi: 1887 – 1961
Malíř. Studoval na akademiích v Mnichově, Vídni a Praze. Pracoval jako výtvarný pedagog.