Jan Kristofori - Únik

Litografie, 27x18 cm. Signováno vpravo dole Kristofori. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1931 Mukačevo - 2004

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč.

21959. Únik
Dražba ukončena:20.09.2018 18:14:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 19.09.2018 22:28:34 2798