Jan Kristofori

62820. Soubor 3 grafických listů

popis: Litografie, od 48x33 cm do 54x44 cm. Číslováno. Signováno vpravo dole tužkou Kristofori. Volné listy.

Pozn.: Listy mírně poškozeny. 1x mírně poškozeno v místě tisku.

o autorovi: 1931, Mukačevo

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč.

zbývá: 11 dnů, 3 hodin

konec dražby: 11.08.2021 20:46:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 300 Kč