Jan Kristofori - Partitura

Kombinovaná technika, 50x50 cm. Signováno vlevo dole Kristofori 90. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 59 cm

o autorovi: 1931 Mukačevo - 2004

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč.

doporučujeme
111500. Partitura
Zbývá:4 dnů, 7 hodin
Konec dražby:29.02.2024 20:09:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:13 000 Kč