Jan Kristofori - Myšlenky

Nejdelší strana: 52 cm

Litografie, 46x36 cm. Signováno vpravo dole tužkou Kristofori. Volný list.

o autorovi: 1931 Mukačevo - 2004

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč.

109144. Myšlenky
Dražba ukončena:14.01.2024 21:15:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč