Jan Kristofori - Abstrakce

Nejdelší strana: 42 cm

Kombinovaná technika, 39x22 cm. Signováno vlevo dole Kristofori 95. Rámováno.

o autorovi: 1931 Mukačevo - 2004

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč.

125395. Abstrakce
Dražba ukončena:31.10.2024 22:14:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč