Jan Kristofori - Abstrakce

Kombinovaná technika, 39x39 cm. Signováno vlevo dole Kristofori 91. Rámováno.

o autorovi: 1931 Mukačevo - 2004

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč.

114404. Abstrakce
Dražba ukončena:25.04.2024 23:02:50
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč