Jan Krejčí - Rytíř, smrt a ďábel

Lept 25/30, 35x24 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jan Krejčí 70. Volný list.

o autorovi: 1942
Grafik. Studoval na SOŠV v Praze u V. Kytky a na VŠUP v Praze u K. Svolinského. Věnuje se volné grafice, kresbě a ilustraci. V grafice používá hlavně techniky leptu a litografie, jeho tématy jsou žena a figurální motivy. Je členem SČUG Hollar. Jeho dílo je zastoupeno v českých, slovenských i zahraničních galeriích.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 000 Kč.

101710. Rytíř, smrt a ďábel
Dražba ukončena:10.09.2023 20:30:01
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 600 Kč