Jan Krejčí - Praha rabiho Löwa

Litografie 114/200, 41x30 cm. Signováno tužkou vpravo dole Jan Krejčí 1991. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 68 cm

o autorovi: 1942
Grafik. Studoval na SOŠV v Praze u V. Kytky a na VŠUP v Praze u K. Svolinského. Věnuje se volné grafice, kresbě a ilustraci. V grafice používá hlavně techniky leptu a litografie, jeho tématy jsou žena a figurální motivy. Je členem SČUG Hollar. Jeho dílo je zastoupeno v českých, slovenských i zahraničních galeriích.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 000 Kč.

102184. Praha rabiho Löwa
Zbývá:2 dnů, 3 hodin
Konec dražby:24.09.2023 20:16:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:500 Kč

500 Kč 19.09.2023 20:47:30 2631