Jan Krejčí - Něžné násilí

Litografie, 41x29 cm. Signováno tužkou vpravo dole Jan Krejčí 1985. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 61 cm

o autorovi: 1942
Grafik. Studoval na SOŠV v Praze u V. Kytky a na VŠUP v Praze u K. Svolinského. Věnuje se volné grafice, kresbě a ilustraci. V grafice používá hlavně techniky leptu a litografie, jeho tématy jsou žena a figurální motivy. Je členem SČUG Hollar. Jeho dílo je zastoupeno v českých, slovenských i zahraničních galeriích.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 000 Kč.

106520. Něžné násilí
Dražba ukončena:03.12.2023 21:38:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč