Litografie, 41x29 cm. Signováno tužkou vpravo dole Jan Krejčí 1985. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 61 cm
o autorovi: 1942
Grafik. Studoval na SOŠV v Praze u V. Kytky a na VŠUP v Praze u K. Svolinského. Věnuje se volné grafice, kresbě a ilustraci. V grafice používá hlavně techniky leptu a litografie, jeho tématy jsou žena a figurální motivy. Je členem SČUG Hollar. Jeho dílo je zastoupeno v českých, slovenských i zahraničních galeriích.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 000 Kč.