Jan Krejčí - Duhová brána

Nejdelší strana: 45 cm

Lept 1/35, 37x24 cm. Signováno vpravo dole Krejčí 70. Volný list.

Pozn.: Volný list mimo tiskovou část mírně poškozen.

o autorovi: 1942
Grafik. Studoval na SOŠV v Praze u V. Kytky a na VŠUP v Praze u K. Svolinského. Věnuje se volné grafice, kresbě a ilustraci. V grafice používá hlavně techniky leptu a litografie, jeho tématy jsou žena a figurální motivy. Je členem SČUG Hollar. Jeho dílo je zastoupeno v českých, slovenských i zahraničních galeriích.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 000 Kč.

78096. Duhová brána
Dražba ukončena:22.05.2022 20:28:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč